Çapraz Trabzan Örgü Modeli İle Ceket Yapımı ve Kol Kısmı Anlatımı

Merhabalar herkese hayırlı Ramazanlar dilerim,

Bu videomda trabzan örgü motifi ile örgü tekniği anlattığım videodan sonra yelek, hırka, ceket gibi şeylerin kol bağlantılarını nasıl yaptığımı çok soran olmuştu. Bu video hem kol kısımlarını hem kenar süslemelerini anlatıyorum. Yine sormak istediğiniz birşey olursa yorum kısmından sorarsanız daha hızlı yanıtlayabilirim. Yapanlara  şimdiden kolay gelsin.

Sizden gelen mail ve yorumları da dikkate alarak sonraki videolarımı yönlendireceğim. Bu yüzden lütfen yorum ve görüşlerinizi iletmeye devam edin lütfen.

Not: Youtube dan izlerken videonun sağ alt köşesinden kalite ayarı yaparsanız daha net izleyebilirsiniz. Youtube internet hızınıza göre video kalitesini otomatik ayarlıyor...

Önceki video linki : https://www.youtube.com/watch?v=ibHyIOH_WZo


Merry everyone, I wish you good Ramadans,

In this videom, I asked how to make the arm connections of things like vests, cardigans and jackets after I explained the knitting technique with the rabbit knitting motif. This video tells about both the arm parts and the side trimmings. If there is anything you want to ask again, you can answer faster if you ask in the comment section. Make it easy for them already.

I will direct my next videos taking into account the emails and comments from you. So please continue to forward your comments and comments.

Note: If you adjust the quality from the bottom right corner of the video while viewing from Youtube, you can watch more clearly. Youtube automatically adjusts video quality according to your internet speed ...

https://www.facebook.com/elabelenn https://www.instagram.com/elabelenn

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayınlar