Örgüler İçin Süsleme Düğmesi Yapımı (Hem süs hem işlevli)

Merhabalar,

Bu videomda tüm örgülerinizde kullanabileceğiniz bir düğme modelini anlattım. Bu düğme hem süs olarak hem de sıkı bir şekilde yaparsanız ilik düğmesi yada arkasına çıt çıt dikerek işlevli bir düğme haline getirebilirsiniz. 

Ve bu videomda çekiliş ile katılanlar arasında bir kişiye hediye hazırladım. Hepsi iyi marka 3 farklı numara şiş ve 2 yumak bebe yünü hediye ediyorum. Bunun için tek yapmanız gereken şey  hangi sosyal medyayı kullanıyorsanız (facebook - twitter - instagram - Google +) bu videomu paylaşıp beni etiketlemek. Yoruma da katıldım yazarsanız bir sonraki videomda(muhtemelen Çarşamba günü) kazananı açıklayacağım. Gerçi kazanana hediyesini göndermiş olurum bile. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Sizden gelen mail ve yorumları da dikkate alarak sonraki videolarımı yönlendireceğim. Bu yüzden lütfen yorum ve görüşlerinizi iletmeye devam edin lütfen.

Not: Youtube dan izlerken videonun sağ alt köşesinden kalite ayarı yaparsanız daha net izleyebilirsiniz. Youtube internet hızınıza göre video kalitesini otomatik ayarlıyor... Yakında tüm videolarım için sitemde resimli anlatım da hazırlıyacağım. Maalesef internet bu ülkede pahalı (en azından video izlemek için) bu yüzden resimli anlatım ve ayrıntılı madde madde sırasıyla yazacağım ki daha çok kişi faydalanabilsin. 
0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayınlar